ASFALT (Bitüm) DEPOLAMA TANKI

ASFALT DEPOLAMA TANKI

Asfalt Tankları her ebat ve boyda imal edilebilmektedir. Müşterilerimizin talebine göre projelendirilir ve imal edilebilir.

Yatay veya Dik , Kare, Dikdörtgen veya Silindirik; Kızgın yağ ısıtmalı veya Elektrik Isıtmalı Olarak imal edilebilmektedirler.

Bitüm tanklarında ısıtma için kullanılan serpantinlerin yüzey alanı ve kullanılan serpantin borularının kalınlıkları ve malzeme kalitesi çok önemlidir. Tanklarımızın serpantin yüzey alanının yüksek olması, kaliteli izolasyonu, verimliliğini artırırken imalat esnasında uyguladığımız çift taraflı kaynak metodu ; tankların uzun yıllar dayanıklılığını korumasını sağlar.

-Modifiye bitüm tanklarımızda 3 adet  karıştırıcı motor bulunmaktadır.

-Modifiye bitüm tanklarının diğer tanklara göre ısıtma yüzey alanının daha fazla olması  ve izolasyon kalınlığının daha yüksek olması gereklidir.

-Bitüm tanklarımızın serpantin yüzey alanının yüksek olması ve ısı transferine uygun izolasyonu enerji sarfiyatınızı minimuma indirmektedir.

Foto Galeri

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com