Hakkımızda

Hakkımızda

Polita Makine, sektörde yaklaşık on yıl deneyime sahip iki makine mühendisi tarafından ofis bazlı ve imalat odaklı olarak 2014’de kurulmuş, 2014’den 2018’e kadar önce 400, sonra da 2000 m2 kapalı alana sahip fabrikada üretimlerine büyüyerek devam etmiştir.

Polita Makine, bu kısa süre içerisinde Türkiye’nin önde gelen taahhüt gruplarına hizmet vermiş olmakla birlikte 2017 içerisinde Kiev, Kuveyt, Hindistan, Irak, Kazakistan gibi birçok yere de ihracat yapmıştır.

Asfalt plenti ve ekipmanları ( bitüm depolama sistemleri, kızgın yağ kazanı, pmb tesisi, emülsiyon plentleri vb. ) üretimi yapan Polita, her marka asfalt plenti için de taşıma,servis ve yedek parça hizmeti de sunmaktadır.

Polita’nın ana hedefi şahıs odaklı firma olmak değil, kurumsal bazlı ve uzun soluklu bir KURUM olmaktır. Bunu gerçekleştirmek için de Ekip,Proje, Ar-Ge, Donanım Seviyesi gibi ana unsurları hergün daha iyi seviyeye taşımak için uğraş vermekteyiz. Kurumsal bazlı bir firma olurken de insani değerlerimizi sonuna kadar korumanın ve müşteriye önce İNSAN olarak değer vermenin önemini bilmekteyiz.

Dünü,bugünü ve yarınıyla Polita’nın ülkemizin bir değeri olarak var olma ve büyüme mücadelesini kalitesiyle ve sizlerle sürdüreceğine güvenimiz tam.

Vizyonumuz

“Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” kaliteli ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği alanlarda liderliğe ulaşmaktır.

Misyonumuz

Sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, etik kurallarının ve sosyal sorumluluklarının bilincinde, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Şikayet Yönetimi Politikamız

Tüm etkileşim kanallarımızdan ulaşan şikayet ve talepleri, yasalar ve şirket kuralları çerçevesinde, gizliliğe önem vererek adil ve objektif olarak değerlendiren, böylelikle şikayet yönetim sistemini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini artıran bir firmadır.